Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Delyje atidaryta tapybos darbų paroda „Atvirukai iš Rusnės“

Sukurta 2018.11.30 / Atnaujinta 2018.11.30 09:00
   Delyje atidaryta tapybos darbų paroda „Atvirukai iš Rusnės“
   Delyje atidaryta tapybos darbų paroda „Atvirukai iš Rusnės“

   Lapkričio 28 dieną Lietuvos ambasadoje Indijoje įvyko tapybos darbų parodos „Atvirukai iš Rusnės“ atidarymas. Delio meno mylėtojams, vietos verslo atstovams ir ambasados draugams buvo pristatyti dailininkų iš Vokietijos, Lietuvos, Gruzijos, ir Indijos darbai.

   Ambasadorius Julius Pranevičius pažymėjo, kad ši paroda tapo įžanga į Mahatmos Gandžio 150-ųjų gimimo metinių, kurios bus minimos kitų metų spalio 2 d. Indijoje ir visame pasaulyje, renginių ciklą, bei pakvietė susirinkusius aplankyti Rusnę, kuri dėl Gandžio-Kalenbacho ryšio tampa svarbiu traukos tašku Lietuvos ir Indijos dvišalių santykių vystymosi žemėlapyje. Tikimasi ir toliau puoselėti šį užsimezgusį ryšį tarp Rusnės ir Indijos kultūros mainų bei turizmo pritraukimo plotmėje.

   Visai neseniai atrastas ryšys tarp Rusnės ir Indijos 2015 metais buvo įamžintas paminklu Rusnėje Mahatmai Gandžiui ir šiuose kraštuose gimusiam  Gandžio bendraminčiui ir veiklos Pietų Afrikoje rėmėjui, litvakui Hermanui Kalenbachui.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   71004698_2888188457877664_4559174975172378624_n.jpg

   Rugsėjo 25 dieną, bendradarbiaujant su išorės paslaugų teikėju „VFS Global“, Indijos sostinėje Delyje oficialiai atidarytas Lietuvos vizų centras.

   Konsulinės naujienos » Dvišaliai santykiai »

   Rugsėjo 17 dieną Madride atidaryta tarptautinė šiuolaikinės tekstilės meno bienalė „Tvarus miestas“, kurioje eksponuojami Lietuvos tekstilės menininkių Gretos Kardi-Kardišiūtės, Laimos Oržekauskienės - Ore bei Jovitos Sakalauskaitės darbai.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   Indija5.jpg

   Rugpjūčio 7 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė užuojautą dėl buvusios Indijos išorinių reikalų ministrės Sushmos Swaraj mirties. Šią netekties akimirką ministras palinkėjo stiprybės velionės šeimai, artimiesiems ir visai tautai.

   Naujienos »
   7.jpg

   Balandžio 10 dieną Lietuvos ambasadorius Julius Pranevičius įteikė skiriamuosius raštus Bangladešo Liaudies Respublikos Prezidentui Abdului Hamidui.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   Lietuvos ir Indijos politinės konsultacijos (3).jpg

   Kovo 5 dieną Vilniuje surengtos devintosios Lietuvos ir Indijos politinės konsultacijos, kurioms vadovavo užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius ir Indijos išorinių reikalų ministerijos sekretorius Anumulas Giteshas Sarma.

   Dvišaliai santykiai »
   Čechavičius3.jpg

   Gruodžio 3 dieną UNESCO būstinėje Paryžiuje atidaryta fotografo Juozapo Čechavičiaus paroda. Paroda paminėtos fotografo 200-osios gimimo metinės, o ši data UNESCO Generalinės Konferencijos 39-osios sesijos sprendimu buvo įtraukta į UNESCO 2018-aisiais metais minimų datų sąrašą.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata