Lietuvos laisvės gynimui - 25 Lietuvos laisvės gynimui - 25
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems
  "Globalios Lietuvos" programa "Globalios Lietuvos" programa

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRAIKIJOS RESPUBLIKOJE, KIPRO RESPUBLIKAI IR ALBANIJOS RESPUBLIKAI

  Adresas: 38, Vasileos Konstantinou Ave., 11635 Athens, GREECE 

  plačiau »

  Tel. +30 210 72 94 356, +30 210 72 94 357
  Faksas +30 210 72 94 347
  E. paštas
  • meta1.jpg RSS Ambasadoriaus Alfonso Eidinto vizitas į Albaniją Įkelta2016.01.15

   Sausio 13-15 dienomis dr. Alfonsas Eidintas, Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir  įgaliotasis ambasadorius Graikijos Respublikai, Albanijos Respublikai ir Kipro Respublikai, lankėsi Albanijoje, kur kartu su kitais ambasadoriais, akredituotais Albanijos Respublikoje, dalyvavo Albanijos prezidento Bujar Nishani Naujųjų Metų priėmime. Taip pat vizito metu ambasadorius A. Eidintas asmeniškai susitiko su Albanijos užsienio reikalų ministru Ditmir Bushati, Integravimosi į Europos Sąjungą reikalų ministre Klajda Gjosha, Albanijos Parlamento pirmininku Ilir Meta, Albanijos URM Europos ir Centrinės Azijos departamento direktore  Mimoza Halimi bei dalyvavo Europos Sąjungos ambasadorių pasitarime ES Delegacijos atstovybėje.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • Lietuvos Respublikos piliečiams, laikinai arba nuolat gyvenantiems Kipro Respublikoje Įkelta2016.01.08

   Lietuvos Respublikos ambasada Graikijos Respublikoje norėtų paraginti Lietuvos Respublikos piliečius, gyvenančius Kipre, nepamiršti laiku pasitikrinti savo asmens dokumentų galiojimo laiko ir dėl paso keitimo kreiptis į LR ambasadą Graikijoje likus bent 4 mėnesiams iki asmens dokumento galiojimo pabaigos. Kreipdamiesi laiku, išvengsite papildomų nenumatytų rūpesčių ir problemų.

   Norėdami pasikeisti pasą arba ATK per ambasadą, turite asmeniškai atvykti į LR ambasadą Atėnuose, prieš tai užsiregistravę telefonu +30 210 72 94 356.  Naujo dokumento išdavimo maksimali trukmė iki 1-2 mėnesių.

   Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos piliečiai turi galimybę kreiptis į bet kurią ES valstybės narės Kipre esančią konsulinę įstaigą dėl laikino kelionės dokumento (ETD) išdavimo tik nelaimės atveju.

   Konsulinės naujienos »
  • xydakis.jpg Ambasadorius A. Eidintas susitiko su Graikijos Respublikos pakaitiniu užsienio reikalų ministru Europos reikalams Nykos Xydakis Įkelta2015.11.06

   Susitikimo metu pasikeista nuomonėmis apie migracijos problemas ir jų sprendimo būdus, aptartas Liuksemburgo įvykdytas relokacijos pavyzdys. Viliamasi, kad migracijos krizės sąlygotas problemas padės spręsti pabėgėlių pasitikėjimas relokacijos mechanizmu.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • ambasadorius Maratone1.jpg Ambasadoriui įteiktas "Pasaulio Maratono ambasadoriaus" medalis Įkelta2015.11.03

   2015 m. lapkričio 2 d. Lietuvos Respublikos ambasadoriui Graikijos, Kipro ir Albanijos Respublikoms, dr. Alfonsui Eidintui, Maratono miesto savivaldybės organizuotame priėmime miesto meras Ilias Psinakis įteikė šio miesto įsteigtą „World Ambassador of Marathon“ medalį.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • VRM_delegacija.jpg Graikijoje lankėsi vidaus reikalų viceministro vadovaujama delegacija Įkelta2015.10.09

   Spalio 5-8 dienomis Graikijoje lankėsi Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministro Elvino Jankevičiaus vadovaujama delegacija, kuri į šalį atvyko turėdama tikslą susipažinti su čia vykdomomis pabėgėlių identifikavimo,  registravimo ir atliekamų sveikatos patikrų procedūromis bei užmegzti ryšius su svarbiausiomis būsimoje pabėgėlių perkėlimo iš Graikijos į Lietuvą procedūroje dalyvausiančiomis institucijomis bei asmenimis.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • su meru.jpg Vizitas į Lesbos salą Įkelta2015.10.07

   Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Graikijos Respublikoje, Kipro Respublikai ir Albanijos Respublikai, dr. Alfonsas Eidintas lankėsi Lesbos saloje

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • VSAT vizitas.jpg Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai lankėsi Graikijoje Įkelta2015.09.25

   Lietuvos VSAT vadas Renatas Požėla ir lydinti delegacija rugsėjo 15-18 d.d lankėsi Graikijoje.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata