Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRAIKIJOS RESPUBLIKOJE, KIPRO RESPUBLIKAI IR ALBANIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: 38, Vasileos Konstantinou Ave., 11635 Athens, GREECE 

plačiau »

Tel. +30 210 72 94 356, +30 210 72 94 357
Faksas +30 210 72 94 347
El. paštas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Sukurta 2014.09.15 / Atnaujinta 2016.09.14 12:19

Šiuo metu gyventojams, kurie yra vieno iš Lietuvos komercinių bankų internetinės bankininkystės sistemos vartotojai, prieinama gyvenamosios vietos deklaravimo asmeniui išvykstant iš Lietuvos Respublikos ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui paslauga, kuria galima naudotis "Elektroninės valdžios vartų " portale.

Remiantis 2002 m. gruodžio 2 d. patvirtintomis “Gyvenamosios vietos deklaravimo ir deklaravimo duomenų tvarkymo taisyklėmis”, asmenys, išvykstantys iš Lietuvos Respublikos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, privalo deklaruoti gyvenamosios vietos pakeitimą (plačiau apie gyvenamosios vietos deklaravimą rasite čia).

Gyvenamąją vietą galima deklaruoti prieš išvykstant iš Lietuvos Respublikos arba jau atvykus į naują gyvenamąją vietą užsienyje. Asmenys, atvykę gyventi į Graikiją, Albaniją arba Kiprą, gyvenamąją vietą gali deklaruoti per Lietuvos Respublikos ambasadą Atėnuose.

Gyvenamosios vietos deklaracijų pildymas:

  • Gyvenamosios vietos deklaracijų formos pildomos ambasadoje. Kartu su deklaracija reikia pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – Lietuvos Respublikos piliečio pasą, asmens tapatybės kortelę, pasą.
  • Tėvai turi pateikti ir nepilnamečių vaikų deklaracijas, pildomas išvykstant iš Lietuvos.
  • Jei nepilnamečiai vaikai neišvyko kartu su tėvais į užsienio valstybę, tėvai turėtų nurodyti kokiu adresu ir su kuo liko gyventi vaikas.
  • Tėvai, pildydami išvykimo deklaraciją, turi išspręsti ir nepilnamečių vaikų (iki 16 m.), kurie deklaravę gyvenamąją vietą kartu su tėvais, išvykimo klausimą.
  • Pilietis deklaraciją turi pateikti asmeniškai (išskyrus nepilnamečius).

Prašymo forma (gyvenamosios vietos deklaracija, pildoma asmeniui išvykstant iš Lietuvos Respublikos ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui)

Naujienlaiškio prenumerata