Informacija ketinantiems studijuoti Graikijoje

Sukurta 2014.10.02

Norėdami studijuoti Graikijos universitete, turite pasirūpinti, kad Jūsų diplomas arba mokyklos baigimo atestatas būtų pripažinti Graikijos (kai kurių Lietuvos universitetų diplomams atskiro pripažinimo nereikia – kiekvienu konkrečiu atveju teiraukitės oficialioje valstybinėje institucijoje DOATAP (National Academic Recognition Information Center) arba universitete, į kurį atvykstate).

Ši tvarka taikoma ir jau turintiems universitetinį išsilavinimą, ir tik baigusiems mokyklą. Diplomų pripažinimą galite gauti DOATAP, adresas: Ag. Konstantinou 54, Atėnai. Tel. 210-5281000 (nuo 8.00 iki 14.00), faks. 210-5239525, e. paštas [email protected].

Su mokslo įstaiga, į kurią jūs vyksite studijuoti, reikėtų išsiaiškinti, koks bus stipendijos dydis bei jūsų apgyvendinimo sąlygos.

Dažniausiai studentui tenka pačiam susirasti nuomojamą kambarį ir už jo nuomą mokėti patiems. Šiuo klausimu reikėtų kreiptis į mokslo institucijos programos organizatorius, kurie galėtų parekomenduoti, kur jums ieškoti nuomojamo ploto. Informacijos apie butų nuoma galima rasti skelbimų tinklalapyje www.xe.gr, skelbimų laikraštyje "Mikres angelies" ("Alio reklamos" atitikmuo). 

Naujienlaiškio prenumerata