Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRAIKIJOS RESPUBLIKOJE, KIPRO RESPUBLIKAI IR ALBANIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: 38, Vasileos Konstantinou Ave., 11635 Athens, GREECE 

plačiau »

Tel. +30 210 72 94 356, +30 210 72 94 357
Faksas +30 210 72 94 347
El. paštas

DARBĄ ATĖNUOSE PRADEDA NAUJAS LIETUVOS AMBASADORIUS

Sukurta 2017.01.30 / Atnaujinta 2017.02.13 12:26
  DARBĄ ATĖNUOSE PRADEDA NAUJAS LIETUVOS AMBASADORIUS

  Naujai paskirtas Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Graikijos Respublikai Rolandas Kačinskas vasario 1 dieną įteikė skiriamųjų raštų kopijas Graikijos užsienio reikalų ministerijai. Susitikimo metu pademonstruotas abipusis pasiryžimas plėtoti Lietuvos ir Graikijos santykius ir dirbti išvien, sprendžiant aktualius ES ateities ir NATO solidarumo klausimus.

  Ambasadorius R.Kačinskas nekantrauja susipažinti su Graikijos lietuvių bendruomenės nariais ir kviečia kartu garsinti Lietuvą Graikijoje.

  Kalbėdamas apie savo paskyrimą vadovauti Lietuvos ambasadai Atėnuose, R. Kačinskas sakė:

  „Vertinu tai kaip pasitikėjimą ir didžiulę atsakomybę. Pažadu aktyviai dirbti, siekiant kūrybingai išnaudoti ne tik esamą šalių bendradarbiavimo potencialą, bet ir kurti naujas ryšių tarp Lietuvos ir Graikijos galimybes. Tikiu, kad 25-eri diplomatinių santykių tarp Lietuvos ir Graikijos metai, kurie kaip tik sutampa su mano paskyrimo Graikijoje pradžia, yra tik įžanga į ilgalaikį, produktyvų ir abipusiai naudingą šalių bendradarbiavimą“.

   

  Ambasadorius Rolandas Kačinskas iš Atėnų taip pat atstovaus Lietuvos interesams Kipro Respublikoje ir Albanijos Respublikoje.

  Rolandas Kačinskas Lietuvos diplomatinėje tarnyboje dirba nuo 1996 m. Iki paskyrimo Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Graikijai, R.Kačinskas buvo Užsienio reikalų ministerijos (URM) Politikos direktorius. Ambasadorius R.Kačinskas taip pat yra ėjęs Užsienio reikalų ministro atstovo spaudai, Informacijos ir viešųjų ryšių departamento direktoriaus, Rusijos skyriaus vedėjo ir kitas pareigas. Jis taip pat du kartus buvo paskirtas darbui Lietuvos ambasadoje JAV ir deleguotas darbui JK Užsienio reikalų ministerijoje. 2016 m. R.Kačinskas URM vidaus rinkimuose išrinktas Metų diplomatu.

   

  R.Kačinskas yra įgijęs tris magistro laipsnius visuomeninės geografijos, politikos mokslų ir diplomatijos srityse bei daktaro laipsnį socialiniuose moksluose. R.Kačinskas mokslų siekė studijuodamas Vilniaus Universitete, Vidurio Europos Universitete Budapešte (Vengrija) ir Lankasterio u-te (JK).

   

  Naujienlaiškio prenumerata