Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRAIKIJOS RESPUBLIKOJE, KIPRO RESPUBLIKAI IR ALBANIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: 38, Vasileos Konstantinou Ave., 11635 Athens, GREECE 

plačiau »

Tel. +30 210 72 94 356, +30 210 72 94 357
Faksas +30 210 72 94 347
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Kovo 13 d. Lietuvos Respublikos ambasados Graikijos, Kipro ir Albanijos Respublikoms konsulė Miglė Jankauskienė lankėsi Kipre, kur kartu su Lietuvos Respublikos Generaliniu garbės konsulu Nikosijoje Christis Christoforou susitiko su Kipre gyvenančiais lietuviais. Susitikimo metu buvo aptarti Kipro lietuviams aktualūs konsuliniai klausimai, kalbėta apie bendrą lietuvių, gyvenančių Kipre, padėtį, problemas ir vyraujančias nuotaikas.
M. Jankauskienė paskatino tautiečius stiprinti tarpusavio ryšius, burtis bendriems susitikimams ir renginiams, rengti projektus, nepamiršti savo šaknų bei tęsti lietuviškas tautines tradicijas.

Konsulinės naujienos »

Išvykę iš Lietuvos ir deklaravę gyvenamosios vietos pakeitimą pensinio amžiaus sulaukę asmenys, turi kreiptis į Lietuvos teritorinę ligonių kasą dėl dokumento S1 išdavimo.

Šį dokumentą privaloma registruoti gyvenamosios ES šalies kompetentingoje įstaigoje (ligonių kasoje, sveikatos draudimo socialinio draudimo įstaigoje ar kitoje tokias funkcijas vykdančioje įstaigoje). Dokumentas S1 suteikia Lietuvos pensininkui teisę gauti  sveikatos priežiūrą gyvenamojoje šalyje  tomis pačiomis sąlygomis kaip ir tos šalies gyventojams, o gydymo paslaugų išlaidas apmoka ta įstaiga, kurioje užregistravote S1,  o šiai įstaigas išlaidas kompensuos Valstybinė ligonių kasa prie Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerijos.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata