Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
DĖL KELIAVIMO SĄLYGŲ KIPRE Įkelta2020.08.18

Informuojame dėl šiuo metu Kipro Respublikoje taikomų COVID-19 viruso plitimo prevencijos priemonių:

1420 visą parą veikianti Kipro Sveikatos ministerijos COVID-19 pagalbos linija, skirta pranešti esamiems simptomams.

1450 visą parą veikianti trumpoji telefono linija bendrai informacijai apie COVID-19.

1412 nuo 8:00 iki 20:00 val. veikianti trumpoji telefono linija bendrai informacijai apie COVID-19.

+357 22887171 visą parą veikiantis greitosios pagalbos tarnybos numeris.

Pilną taikomų priemonių sąrašą angų kalba galite rasti čia: https://www.pio.gov.cy/coronavirus/en/

Dėmesio, nuo rugpjūčio 1 d. Kipre privalomas kaukių dėvėjimas visiems asmenims, vyresniems nei 6 metai, besilankantiems uždarose patalpose, kur galimos žmonių spūstys (parduotuvės, bažnyčios, bankai ir pan.).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Graikijoje »
nils-nedel-ONpGBpns3cs-unsplash.jpg

DĖMESIO: Nuo rugpjūčio 18 d. iš Graikijos į Lietuvą atvykstantiems asmenims privaloma 14-os dienų saviizoliacija, taip pat privaloma pateikti neigiamą Covid19 testo rezultatą. Daugiau informacijos Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje

 

REIKALAVIMAI ATVYKSTANTIEMS Į GRAIKIJĄ

Dėl koronaviruso pandemijos visi asmenys, nepriklausomai nuo pilietybės, atvykstantys į Graikiją lėktuvu, keleiviniu ar kruiziniu laivu bei žemyniniu transportu, ne vėliau nei 24 val. prieš atvykimą privalo užpildyti elektroninę Keleivio lokalizavimo formą: http://travel.gov.gr/#/

Konsulinės naujienos » Lietuviai Graikijoje »
1.jpg

Nuo šiol užsienio lietuviai svarbiausias Lietuvos ir pasaulio lietuvių bendruomenės naujienas galės susižinoti specialiai jiems skirtoje informacinėje platformoje – LITUANICA LRT.lt portale, adresu www.lrt.lt/lituanica.

„Simboliška, kad tokia platforma atsiranda Lietuvai švenčiant Nepriklausomybės atgavimo 30-metį. XXI amžiaus Lietuva yra globali Lietuva, vienijanti po visą pasaulį kartu su pirmosiomis bei šiandienos emigracijos bangomis pasklidusius Lietuvos išeivius. Šiuo projektu norime pasiųsti jiems žinią, kad po visą pasaulį išsibarstę išeiviai yra labai svarbi Lietuvos dalis, su kuria norime palaikyti ryšį“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Naujojoje LRT LITUANICA platformoje bus pateikiamos išeiviams aktualios Lietuvos naujienos, analizuojami įvairūs jiems svarbūs klausimai, taip pat skelbiama pasaulio lietuvių bendruomenių informacija, pasakojimai apie užsienyje gyvenančius lietuvius, vyks pasaulio lietuviams skirtos televizijos LRT LITUANICA transliacijos. LRT LITUANICA kurs žurnalistės Ugnė Jonaitytė ir Karolina Marcinkevičiūtė. Projekto naujienas taip pat galima sekti ir LRT LITUANICA „Facebook“ paskyroje.

 

Lietuviai Graikijoje »
DSC_9201.jpg

Atėnuose, Parnithos apylinkėje spalio 12-13 dienomis įvyko III-iasis Graikijos ir Kipro lietuvių bendruomenės sąskrydis, kuriame dalyvavo per 90 lietuvių bendruomenės narių iš Atėnų, Patros, Kipro, Kretos, taip pat svečiai iš Lietuvos.

Lietuviai Graikijoje »
Konstitucijos-egzaminas.jpg

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. 2019 m. egzamino globėjas – J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, egzaminą organizuoja LR teisingumo ministerija, informaciniai partneriai – DELFI ir LRT.

Lietuviai Graikijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata