Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
20211230GLL0756.JPG

Gruodžio 29 dieną Šventosios Kotrynos bažnyčioje vyko iškilminga Globalios Lietuvos apdovanojimų ceremonija, kurios metu užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius paskelbė 2021 metų „Globalios Lietuvos“ apdovanojimo „Už viso gyvenimo nuopelnus“ laureatą.

Ministerijos naujienos » Užsienio lietuviai »
2 nuotrauka.png

Gruodžio 20 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis nuotoliniu būdu susitiko su užsienio lietuvių bendruomenių, lituanistinių mokyklų, fondų, žiniasklaidos, kitų diasporos organizacijų atstovais. Susitikime, skirtame metų apžvalgai, dalyvavo 47 diasporos organizacijų atstovai iš 28 šalių.

Užsienio reikalų ministro veikla » Užsienio lietuviai »
DSC03308.JPG

Gruodžio 6 dieną Lietuvos ambasadoje Romoje, Italijoje, vykusioje iškilmingoje ceremonijoje vienam žymiausių architektų pasaulyje Massimilianui Fuksui buvo įteiktas Lietuvos Respublikos pasas.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
IMG-20211202-WA0055-2.jpg

Gruodžio 3 dieną, iš Venesuelos į Vilnių perkelta 17 Lietuvos piliečių, lietuvių kilmės asmenų bei jų šeimos narių. Perkėlimą organizavo Lietuvos ambasada Ispanijoje, įgyvendinama Lietuvos Respublikos asmenų perkėlimo į Lietuvos Respubliką įstatymą. Šiuo metu į Lietuvą iš Venesuelos iš viso perkelti 74 asmenys.

Ministerijos naujienos » Užsienio lietuviai »

Lapkričio 26 dieną Užsienio reikalų ministerija surengė nuotolinį seminarą, skirtą Lietuvos institucijų organizuojamų projektų konkursų, kuriuose kviečiamos dalyvauti užsienio lietuvių organizacijos, pristatymui.

Užsienio lietuviai »

Spalio 28 dieną Užsienio reikalų ministerijos Konsulinis departamentas surengė nuotolinį seminarą  užsienio lietuvių bendruomenių atstovams ir nariams „Kaip atpažinti prekybos žmonėmis auką ir jai padėti?“. Seminaras skirtas paminėti Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis dieną ir informuoti lietuvių bendruomenes užsienyje apie prekybos žmonėmis prevenciją.

Užsienio lietuviai »
PLB FORUMAS 58.png

Spalio 21 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas dalyvavo Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vykusiame pirmajame Pasaulio lietuvių bendruomenių forume.

Užsienio lietuviai »
image00002.jpg

Spalio 8 dieną Lietuvos ambasada Londone, Jungtinėje Karalystėje (JK), surengė Tarptautinei mokytojų dieną skirtą renginį, kurio metu taip pat įteiktas Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Garbės ženklas „Už pasaulio lietuvių nuopelnus Lietuvai“.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
WhatsApp Image 2021-10-10 at 10.10.24.jpeg

Spalio 7-8 dienomis Lietuvos ambasadorius Egipte Artūras Gailiūnas susitiko su didžiausia ir aktyviausia Egipte esančią lietuvių bendruomene Hurgadoje.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
DSC_8351.jpg

Spalio 1 dieną Užsienio reikalų ministerija, kartu su Vytauto Didžiojo universitetu, Pasaulio lietuvių bendruomenės Švietimo komisija ir Lituanistinių mokyklų asociacija, surengė diskusiją „Kodėl Lietuvai svarbios lituanistinės mokyklos užsienyje?“, apjungusią diasporos, neformaliojo švietimo, akademinio pasaulio atstovus bei politikus.

Ministerijos naujienos » Užsienio lietuviai »
2021 10 01 4.jpg

Spalio 1 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vykusios diskusijos „Kodėl Lietuvai svarbios lituanistinės mokyklos užsienyje?“, apjungusios diasporos, neformaliojo švietimo, akademinio pasaulio atstovus bei politikus, metu garbės ženklu ,,Už pasaulio lietuvių nuopelnus Lietuvai“ buvo pagerbtas Lietuvių fondas (JAV) ir nusipelnę lituanistinio ugdymo organizatoriai ir mokytojai

Ministerijos naujienos » Užsienio lietuviai »
IMG-20211001-WA0050.jpg

Spalio 1 dieną, iš Venesuelos į Lietuvą atskrido 9 Lietuvos piliečiai, lietuvių kilmės asmenys bei jų šeimos nariai. Perkėlimą organizavo Lietuvos ambasados Ispanijoje, įgyvendindama Lietuvos Respublikos asmenų perkėlimo į Lietuvos Respubliką įstatymą. Šiuo metu į Lietuvą iš Venesuelos iš viso perkelti 44 asmenys.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
DSC_5122.jpg

Rugsėjo 25 deiną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius dalyvavo Londono Sičio lietuvių klubo (ang. Lithuanian City of London Club, LCLC) penkiolikos metų jubiliejaus šventėje, kartu su Lietuvos ambasadoriumi Jungtinėje Karalystėje Renatu Norkumi ir ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

Rugsėjo 8 dieną Vyriausybė pritarė Užsienio reikalų ministerijos (URM) inicijuotam nutarimo „Dėl Užsienio lietuvių reikalų koordinavimo komisijos sudarymo“ pakeitimui, kurio tikslas – išplėsti ir sustiprinti Užsienio lietuvių reikalų koordinavimo komisiją, į jos sudėtį papildomai įtraukiant valstybės institucijų, viešųjų įstaigų, aktyviai veikiančių diasporos politikos srityje, ir Lietuvos diasporos organizacijų atstovus.

Ministerijos naujienos » Užsienio lietuviai »
IMG-20210819-WA0079.jpg

Rugpjūčio 20 dieną, iš Venesuelos į Vilnių atskrido 7 Lietuvos piliečiai, lietuvių kilmės asmenys bei jų šeimos nariai. Tai jau šeštas perkėlimas, kurį, įgyvendindama Lietuvos Respublikos asmenų perkėlimo į Lietuvos Respubliką įstatymą, suorganizavo Lietuvos ambasada Ispanijoje. Šiuo metu į Lietuvą iš Venesuelos iš viso perkelti 35 asmenys.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai » Naujienos »
Daugiau naujienų